*Startown;]~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Startown;]~

Image
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ..:Auskarai i bamba:..

Go down 
+3
Pievaaa
Indrute
*Hayden Panettiere;]]~
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
*Hayden Panettiere;]]~
Prezidentė Hayden;]]~
*Hayden Panettiere;]]~


Pranešimų skaičius : 474
Age : 27
Registration date : 2008-03-02

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptySk. 04 20, 2008 4:15 pm

Cia ateisite prasidurti bamba

Auskarai: ..:Auskarai i bamba:.. E8akwl
..:Auskarai i bamba:.. F1jsdz
..:Auskarai i bamba:.. Jt4goy
..:Auskarai i bamba:.. 2u4ok0y
..:Auskarai i bamba:.. 2lj0285
Atgal į viršų Go down
https://startown.lithuanianforum.com
laura
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: auskarai i bamba mano megstamiausia tema   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPen. 11 14, 2008 3:28 pm

labai noriu i bamba auskaro...
ir noreciau paklausti ar tai skausminga ir panasiai?.... Very Happy Embarassed lol!
Atgal į viršų Go down
Indrute
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2009-03-03

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyAntr. 03 03, 2009 4:04 pm

auskaras i bamba siaip nera labai skausminga procedura.. ;]]
bet man labai skaudejo, nes man neuzsalde.. ji pamirso, man taip pati pasake..;]]
siaip visi sako kad skausmingiausia yra kai suznubia su znyplemis, na bet as nieko nejauciau kai znybe ( o man netgi nebuvo uzsaldyta ) o kai vere adata skausmas buvo, bet kai atleidzia znyples jis dinksta..
ir siaip labai reik priziureti bamba.. nes kaikuriems gija netgi iki metu ir virs man uzgijo per 3 menesius ;]]
bet grazu labai grazu o ipatingai vasara.. ;]]
Atgal į viršų Go down
Jūratė o
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskarai i bamba   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyTr. 03 25, 2009 1:50 pm

Indre norėčiau paklausti kada galima pasikeisi auskara ir kada galima maudytis pvz. juroj ? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Jūratė o
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskarai i bamba   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyTr. 03 25, 2009 2:13 pm

Beja Laura jeigu labai nori auskaro tai tikrai nėra ko bijoti nes skausmas tai trunka tik kokias 5 sekundes, o auskara turesi tai ilgai. Ir kaip gražu.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PS. As turiu lupoj ir bamboj auskara ir tikrai as nedvejojau. ;* Tai siulau ir tau nedvejoti... Very Happy Wink
Atgal į viršų Go down
Pievaaa
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-04-08

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyTr. 04 08, 2009 12:48 pm

Esu girdejus,kad ne i visas bambas galima vert auskara.. Gal kas zinote ar tai tiesa? Smile
Atgal į viršų Go down
Indrute
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2009-03-03

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyŠt. 04 11, 2009 11:31 pm

Jurate siaip galima po 3 menesiu, bet ne visoms juk vienodai gija.. Smile ir siaip patartina ilgiau panesioti Smile
Atgal į viršų Go down
Indrute
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2009-03-03

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyŠt. 04 11, 2009 11:32 pm

Pievaaa hmm.. na siaip beveik i visas tik manau negalima i tas kur nera idubimo bamboje Smile na gal nelaabai supratote Smile
Atgal į viršų Go down
Simuti
..:Nauja zvaigzdute:..
Simuti


Pranešimų skaičius : 8
Age : 27
Registration date : 2009-05-07

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyKv. 05 07, 2009 3:29 pm

Norėčiau 30 auskariuko. Smile
Atgal į viršų Go down
Lymante
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskaras i bamba   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPir. 05 11, 2009 2:53 pm

Drauge sake kad i bamba vertis visiskai neskauda,bet kita diena skauda labiau.As pati versiuos sia savaite
koki ketvirtadieni.Zinokit pigiai veria ,,Vetrungei,,,o ,,Akropolyje,, tikriausiai brangiausia.
Akropolyje-jei turi auskara-85 lt. jei ne-130 lt.
Big'e-su savo auskaru-50 lt.jei ne-90 lt.
Vetrungei-su savo-40 lt.jei ne-80 lt.

P.S labai zinokit graziai atrodo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Lyamnte
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskarai   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPir. 05 11, 2009 2:55 pm

As noreciau 90 arba 110 nr.auskariuko.labai grazus...
Atgal į viršų Go down
Gintare ;]*
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-05-28

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyKv. 05 28, 2009 4:53 pm

Gal zinot kur Kaune poigiai auskarus i bamba veria? ;]
sunny
Atgal į viršų Go down
Lymante
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auskaras i bamba   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyKv. 06 04, 2009 6:43 pm

siandien suejo kaip 3 savaites as isiverus.gal kas zinot ar buna tokiu atveju kad metalas i bamba apskritai netinka?-pvz, buna istisai raudona.
Atgal į viršų Go down
Simuti
..:Nauja zvaigzdute:..
Simuti


Pranešimų skaičius : 8
Age : 27
Registration date : 2009-05-07

..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPen. 06 05, 2009 5:15 pm

Lymante, manau, kad tikrai būna, bet ne visiems. Smile
Atgal į viršų Go down
chillin_
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyŠt. 10 31, 2009 8:10 pm

Sveikos Smile
Iš tikrųjų tai tikrai verta vertis, nes nesveikai gražu būna jau iškart įsivėrus ;D. Galiu viska papasakoti, kaip kas vyko. Vėriausi Kaune Akropolyje. Užtrukau tik 15 min ir jau buvau su auskaru baboj ..:Auskarai i bamba:.. Icon_rr. Atėjau, paprašė pažymėjimo, kad turiu 18 metų, padaviau draugės (visiškai nepanašios, tiktais abi tamsių plaukų) kadangi man 16. Pažiūrėjo tik į datą ir sako einam ruoštis ;DD Truputuką bijojau, nes visad kai jama kraują iš venos apalpstu, bet be reikalo taip ..:Auskarai i bamba:.. Icon_albino . Atsiguliau ant gulto ir liepė atlaisvinti diržą, tada užpurškė šaldomo skysčio ir liepė išsirinkti auskarą ..:Auskarai i bamba:.. Icon_clown . Tada pasakė, kad pas mane bambos sandara truputuka kitokia nei įprastai ir kad vers auskarą ne tiesiai, o pagal kryptį dešiniau.. Pajamė žnyples ir sužnybė, kad pakeltų odą. Biškį skaudėjo, bet nk, įmanoma pakentėti ;D tada pajamė kateterį ir įdūrė.. o va tada tai skaudėjo, bet trumpai, tai nk, iškentėjau ;D ..:Auskarai i bamba:.. Icon_pale įvėrė auskarą ir užsuko burbuliuką Smile užklijavo pleistrą ir davė lapuką, kaip prižiūrėti po procedūros, tada vsio, sako gali eiti. ..:Auskarai i bamba:.. Icon_queen Sumokėjau 60 litų už vėrimą, 40 už auskarą ir 18 už gydomą purškikį. Tada išėjus pradėjo svaigti galva ir buvo juoda juoda, nes sakau, man taip būna ;D Nusipirkau ledų ir pasėdėjus ant suoliuko džiaugiausi savo blizgučiu pilve ..:Auskarai i bamba:.. Icon_flower .
Tikrai labai gražu. Sėkmės kas versis. ..:Auskarai i bamba:.. Icon_rendeer .
Atgal į viršų Go down
...
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptySk. 12 27, 2009 1:09 pm

Aš tai kaip vėriausi žiauriai bijojau. Bet visiškai nieko nejaučiau
kaip dūrė. Tik truputį jaučiau kaip leido vaistus. Persivėriau auskarą
gal po vieno su puse mėn. ir viskas buvo gerai po auskaro įvėrimo gal
po1 mėn. ėjau į baseiną ir labai bijojau, kad nk neatsitiktų, bet
viskas buvo gerai. ..:Auskarai i bamba:.. Icon_biggrin
Atgal į viršų Go down
mazytea
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: ...   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPen. 01 01, 2010 5:42 pm

Sveikos as ir turiu bamboj auskara gal zinote ka daryti kad nepuliuotu? nes veriausi pati ;D
Atgal į viršų Go down
gabriele
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyPir. 03 29, 2010 2:55 pm

nuo keliu metu galima vertis auskara i bamba?nieko blogo nepagalvos vereja jei ateiciau su mama? Surprised
Atgal į viršų Go down
lauryte6
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptySk. 04 25, 2010 9:44 pm

Labas mergaites gal galit pasakyt kur geriausei werrtis auskrariuka kaune?ar labai skauda?ir kiek kainuoja? Labai dekuj is anksto Smile ..:Auskarai i bamba:.. Icon_flower
Atgal į viršų Go down
Biilduke
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptySk. 05 09, 2010 5:49 pm

Na aš irgi pasidalinsiu savo patirtimi ..:Auskarai i bamba:.. Icon_lol tai va, labai labai norėjau auskariuko bet mama nelabai teleido bet iš savo pinigu isiveriau prieš 4mėnesius. vėriausi salone kur ir visus kitus auskarus, tai va visai nebaisu paguldo nudezinfekuoja kažkaip atrodo lyg su žnyplėm taip skylute praduria ir su tokia adata kaip virbalu įveria auskara. ..:Auskarai i bamba:.. Icon_smile kai pradūrė biškuti skaudėjo bet nieko ..:Auskarai i bamba:.. Icon_wink kokia savaite miegodama gulėjau ant vieno šono nes biški skaudėjo Very Happy o šiaip viskas gerai sugijo, nesigailiu labai patinka man ..:Auskarai i bamba:.. Icon_jokercolor ir labai vasaros laukiu Very Happy bet patinka man per pamokas arba per kūno kultūra pasukiot jį o draugėms tai šlykštu xDD dabar labai į liežuvį noriu ..:Auskarai i bamba:.. Icon_lol kiek girdėjau patinka berniukam kai bučiuojas tai gal kada isiversiu ..:Auskarai i bamba:.. Icon_rolleyes
Atgal į viršų Go down
kas
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyTr. 06 09, 2010 8:45 am

Aš labai noriu i bambą auskariuko bet bijau vertis, nes man atrodo kad skaudes Very Happy Bėja turiu lupoj auskarą irgi labai bijojau vertis bet išdrysau tikiuosi ir bamboj neskaudes, tiesa? ;D Embarassed Embarassed
Atgal į viršų Go down
laura
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyŠt. 06 12, 2010 9:45 pm

sveikos  ..:Auskarai i bamba:.. Icon_wink  gal zinot kiek laiko reiktu laikyti ta pleistriuka? nes zadu uz keliu dienu vertis auskara ..:Auskarai i bamba:.. Icon_biggrin 
Atgal į viršų Go down
ruta
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auksiniai auskarai i bamba.   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyAntr. 06 29, 2010 7:55 pm

Laba diena,
gal domina auksu dengti ir auksiniai auskarai i bambą (ne kinietiški). Ačiū.
Atgal į viršų Go down
ruta
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Auksiniai auskarai bambai.   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyAntr. 06 29, 2010 8:41 pm

)
Atgal į viršų Go down
Abbey
Svečias




..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. EmptyTr. 07 07, 2010 8:24 pm

Sveikos norejau paklaust gal kas zino kur panevezyje veria auskarus i bamba su uzsaldymu ir kad galeciau ten auskara nusipirkt ir kiek mazdaug kainuotu labai dekui is ansto  ..:Auskarai i bamba:.. Icon_flower  ..:Auskarai i bamba:.. Icon_smile 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





..:Auskarai i bamba:.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..:Auskarai i bamba:..   ..:Auskarai i bamba:.. Empty

Atgal į viršų Go down
 
..:Auskarai i bamba:..
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ..:Auskarai i nosi:..
» ..;Auskarai i lupa:..
» ..:Auskarai i ausis:..
» ..:Auskarai i liezuvi:..
» ..:Auskarai i antaki:..

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
*Startown;]~ :: ..:Pramogu gatvele:.. :: ..:Auskaru verimas[*Marlenes Favelos;]]~:..-
Pereiti į: