*Startown;]~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*Startown;]~

Image
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
mikute
Svečias




kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..   kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. EmptyAntr. 06 16, 2009 8:44 pm

kaip isiprasiti mamos kad lestu vertis auskara i bamba? labai noriu ir prasau padeti
beto kiek kainuoja auskaro iverimas bei visa prieziura??
Atgal į viršų Go down
Simuti
..:Nauja zvaigzdute:..
Simuti


Pranešimų skaičius : 8
Age : 26
Registration date : 2009-05-07

kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..   kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. EmptyPen. 06 19, 2009 1:25 pm

Auskaro vėrimas kainuoja ~80Lt + Auskaras ~30Lt. Priežiūra nelabai kainuoja, tiesiog reikia mokėti prižiūrėti, t.y. per dieną pravalyti kokius 4 kartus ir tepti specialiu tepaliuku (apie jį turėtų daugiau gydytojas - kosmetologas pasakyti). Wink
Kaip išprašyti nežinau Sad. Tačiau pati noriu, ir kai iš pradžių mamos prašiau sakė, kad neleis, bet kadangi man dar tik 12 metų, tai aš dažnai zyzdavau apie tai, tai sakė, kad kai sueis man 14 metų galėsiu durtis. Smile
Beje, kiek tau metų?
Sėkmės prašant. Smile
Atgal į viršų Go down
olivija
..:Nauja zvaigzdute:..



Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2011-02-11

kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..   kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. EmptyPen. 02 11, 2011 4:44 pm

Man mama prizadėjo 13 gimtadieniu, bet taip išėjo kad gavau per kaledas nes krikštų mama paklausė ko noriu dovanų tai aš ir pasakiau nu ir ivere neklause nei tevu nk. Bet turiu as siokiu tokiu problemu su paraudimu as isiverus kaip 3 savaites bet paraudimas niekaip neisnyksta ir nezinau net ka galvoti.Gal praeis?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..   kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu.. Empty

Atgal į viršų Go down
 
kaip isiprasiti mamos kad leistu vertis auskara i bamba labai noriu..
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ..:Auskarai i bamba:..

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
*Startown;]~ :: ..:Pramogu gatvele:.. :: ..:Auskaru verimas[*Marlenes Favelos;]]~:..-
Pereiti į: